Прописка в Києві, реєстрація в Києві
RU EN
Прописка за пів дня, офіційно, працюємо щоденно з 9:00 до 22:00

Громадянство України

Паспорт України

 Як отримати громадянство України, що необхідно знати іноземному громадянину для оформлення українського громадянства. Важливі моменти оформлення громадянства України.

Менеджери юридичної Центру прописки і реєстрації в Києві оцінять реальну можливість оформлення громадянства, організують отримання потрібних довідок, оплатять всі необхідні платежі, зроблять переклади документів і доведуть іноземця до отримання Громадянства України.

Громадянство України оформляється на підставі:

  • Згідно прийняття або поновлення у громадянстві, за народженням або територіальним походженням.
  • Коли батьки або батько дитини, є громадянами нашої країни.
  • Після оформлення опіки або усиновлення дитини, або недієздатної особи.
  • Перебування іноземного громадянина у шлюбі з громадянином України більше 5 років.
  • Після встановлення факту материнства або батьківства.
  • За міжнародними угодами про спрощений порядок зміни громадянства.

 Належати до громадянство тієї чи іншої держави — це величезний привілей, який дає захищеність, захист і "турботу", оскільки кожне, особливо європейське або американське суспільство захищає своїх громадян, де б вони не знаходилися. Українська держава, не так сильно дбає про своїх громадян, як США, але все ж особливо за кордоном, якась турбота присутня.

 Але потрібно не забувати, що, якщо іноземець вже вступив в громадянство України, то він набуває не тільки права і свободи громадянина України, а й обов'язки громадянина нашої держави. Причому основний обов'язок — це захищати нову батьківщину Україну, як і всі інші громадяни нашої країни.

Всі іноземні громадяни, які бажають вступити в громадянство України, повинні розуміти і усвідомлювати, і бути готовими до важкого, розтягнутого в часі, до одного року, а іноді навіть довше, втомлюючого ​​процесу, спочатку отримання дозволу на імміграцію, а вже потім і паспорта. Навіть якщо є вагомі підстави, всі необхідні документи, всі довідки — це ще не гарантія того, що в громадянство не буде відмовлено. Необхідно пройти всі бюрократичні формальності і юридичні тонкощі, та й саме спілкування з чиновниками з ДМС для іноземного громадянина може виявитися нестерпним.

Однією з найважливіших вимог для успішного оформлення документів (щоб їх взагалі прийняли) для оформлення громадянства, є реєстрація, прописка в "якісній" квартирі. Оскільки реєстрація в житло, в якому зареєстровано багато людей — не підходить. Ми підберемо і зареєструємо в квартирі, "що підходить" для успішного вступу до громадянства України. Якщо буде потрібно підтвердження від господарів житла, що іноземець у нас дійсно мешкає — дамо таке підтвердження. Після того, як реєстрація в Києві буде здійснена, можна сказати, що 99% справи зроблено, оскільки саме через прописку відбувається більшість відмов.

 Після того, як іноземець оформив внутрішній паспорт України, він повинен отримати тимчасове посвідчення військовозобов'язаного або військовий квиток, ставши на військовий облік. Ця дія особливо важлива, коли колишній іноземний громадянин, який має паспорт України, захоче оформити прописку. Власне, реєстрація за новою адресою проживання можлива при попередній постановці на військовий облік у військкоматі. Іншими словами, як тільки колишній громадянин іноземної держави, а нині громадянин України, пройде військову комісію і стане на військовий облік, він має можливість оформити прописку в Києві, або в іншому населеному пункті країни.

Якщо є необхідність — допоможемо оформити довідку про підтвердження громадянства Вашої дитини.

Громадянам України надали безвізовий в'їзд до країн Європейського союзу, відповідно і цінність отримання громадянства нашої країни неймовірно зросла.

Вичерпна інформація про набуття громадянства України викладена в законі «Про громадянство України», яким і регулюються процедурні аспекти і деталі отримання (оформлення) громадянства України.

Нижче ми розмістили повністю актуальний текст цього закону:

 

Замовити послугу
Замовити дзвінок