Прописка в Києві, реєстрація в Києві
RU EN
Прописка за пів дня, офіційно, працюємо щоденно з 9:00 до 22:00

Вид на проживання в Києві

Вид на проживання в Україні

 Вид на проживання в Києві, що потрібно враховувати і знати кожному іноземному громадянину, для успішного оформлення, отримання посвідки на проживання України.

 Вид на проживання України — це закріплене державою Україна право проживання на довгостроковій основі, особи іноземної держави, яка не є громадянином нашої країни, а також осіб, які не мають громадянства, повноцінно жити, працювати, приїжджати або виїжджати, вести комерційну, чи іншу діяльність, дозволену законодавством України. Іншими словами, вид на проживання — це легальний статус, що дає право на проживання в Україні.

 У разі тимчасового ВНП єдиним вагомим обмеженням є термін дії статусу, і в деяких випадках (якщо ВНП оформлено на підставі одруження з громадянином України) — обмеження на легальне працевлаштування. Якщо іноземець хоче легально працювати в Україні — потрібно оформити дозвіл на працевлаштування. Постійний ВНП, не має обмеження за часом і дає право на роботу, крім державної служби. Основною різницею між постійним ВНП і громадянством України, є відсутність можливості голосувати на виборах і служити в армії нашої країни.

Основною перевагою співпраці з нашим Центром, є якість, оперативність і обов'язково низька ціна, у порівнянні з конкурентами. Ми працюємо в суворій відповідності з чинними законодавчими полем України. Відзначимо, що продовження тимчасового ВНП має бути здійснено за 15 (робочих) днів до закінчення дії легального статусу. Якщо іноземний громадянин бажає оформити, отримати постійний ВНП України, то спочатку оформляються документи на імміграцію, а потім отримують посвідчення про постійний ВНП, на загальне оформлення може піти до одного року.

Фахівці нашого Центру, оперативно зберуть всі необхідні документи, допоможуть оформити переклади, обійдуть і подолають бюрократичні перешкоди, оплатять всі платежі, нададуть комфортні умови оформлення, без черг в органах ДМС України. Ми ведемо кожного клієнта від початку і до отримання в руки заповітного посвідчення про ТВНП або ПВНП.

Необхідні умови для оформлення посвідки на проживання в Києві

  • Легальне перебування іноземця в Україні.
  • Не повинно бути непогашеної судимості в Україні.
  • Іноземцю необхідно відповідати прописаним в законодавстві підставам.
  • Закордонний паспорт іноземця повинен бути дійсним, з терміном дії більше шести місяців.

Оформлення тимчасової посвідки на проживання в Києві— найбільш поширені підстави:

  • Навчання в інститутах України.
  • Одруження іноземного громадянина з нашим співвітчизником або особою, яка має ВНП України.
  • Оформленого дозволу на працевлаштування.
  • Робота волонтером.

Оформлення посвідки на постійне проживання в Києві — найбільш поширені підстави:

  • Якщо іноземець уклав шлюб з особою, яка вже має статус ПВНЖ України.
  • Якщо іноземець проживає в шлюбі з громадянином нашої країни більше двох років.
  • За територіальним походженням.
  • Наявна, підтверджена перша чи друга ступень споріднення з громадянином Украиїни.
  • Якщо було зроблено інвестування в економіку України понад 100 тисяч доларів.

Потрібно відзначити, що при оформленні дозволу на імміграцію, термін оформлення може бути до одного року. Для всіх іноземних громадян, надаємо нотаріальну згоду на реєстрацію іноземця. Нотаріальна згода на прописку іноземця, надається по хорошим квартирам, з подальшим присутністю господаря житла при подачі пакета документів на оформлення дозволу на імміграцію. Якщо буде потрібно, в процесі отримання дозволу, підтверджуємо в органах ДМС України, реальність проживання іноземця за нашою адресою.

Вид на проживання в Україні для росіян і білорусів

  • Для всіх російських громадян відсутні, будь-які перешкоди або відмінності в оформленні ВВНП або ПВНП, або громадянства України, якщо порівняти з громадянами інших держав. Порядок оформлення, терміни, правила отримання посвідчення про ВНП залишилися незмінними.
  • Для громадян Білорусі особливо в умовах нинішньої політичної ситуації в республіці, хто відноситься до IT сфері, планується дещо спростити процедуру оформлення і прискорити терміни (до трьох днів) отримання статусу, розширити перелік підстав для оформлення.

Вид на проживання в Києві — прописка в Києві, реєстрація

Всі іноземні громадяни, які мають дійсне посвідчення про ВНП, зобов'язані оформити прописку (реєстрацію місця проживання).

Наші менеджери допоможуть кожному іноземцю, у якого вже є посвідчення про ВВНП або ПВНП, оформити реєстрацію (прописатися в Києві). Абсолютно всі процедури за пропискою, реєстрацією, проводяться оперативно, всього за пару годин, у присутності замовника, легально і дешево. Кожен іноземний громадянин, який отримав легальний статус проживання в Україні, зобов'язаний оформити прописку, реєстрацію протягом 30 діб. Якщо іноземець не зміг оформити прописку за цей час, то він повинен відвідати органи ДМС, сплатити штрафи і отримати в руки протоколи. Наша компанія допомагає вирішити ці питання в органах ДМС максимально оперативно і з найменшими втратами фінансових коштів.

Наша ціна за реєстрацію (прописку в Києві) Вас приємно здивує. Якщо іноземцю необхідно змінити місце прописки, то йому знову ж відводиться тридцять днів і ні днем ​​більше.

Для посвідчень у формі книжечки або пластикової картки, найголовніше що потрібно знати — дата, нанесена на посвідчення про ВНП, і реальний час отримання посвідчення іноземцем в руки — можуть бути різними. Відлік тридцяти днів необхідно вести від дати, нанесеної в посвідченні. Якщо іноземець отримав посвідчення в органах ДМС зі значною затримкою, то необхідно у інспектора, вимагати супровідну довідку про реальний час отримання (в руки) посвідчення про ВНП. Після того як документ отриманий, то термін, що відводиться на прописку, відраховується від дати згідно з довідкою. Під час процедури продовження ВВНП України, необхідно вказувати адресу фактичного проживання, якщо ця адреса не збігається з адресою реєстрації.

Порядок отримання посвідки на проживання в Києві

  • Збір необхідного пакету документів (нотаріальний переклад, страховка, довідки, свідоцтво про шлюб).
  • Самостійно або згідно з довіреністю, прийти в інстанцію, уповноважену на прийом документів (ЦНАП, паспортний сервіс, відділення ДМС України).
  • Провести оплату необхідних державних платежів за здійснення оформлення, грамотно, зі знанням справи, заповнити необхідні заяви, і подати документи на оформлення.
  • Після двох — трьох тижнів, отримавши відповідне повідомлення на телефон — забрати готове посвідчення ВНП.

 Нижче відзначені важливі аспекти законодавства, розглянута процедура оформлення ВНП України.

 

Замовити послугу
Замовити дзвінок