Прописка в Києві, реєстрація в Києві
RU EN
Прописка за пів дня, офіційно, працюємо щоденно з 9:00 до 22:00

Про нас

Центр прописки (реєстрації) в Києві

 Наш Центр прописки Києва надає послуги: прописка в Києві, оформлення закордонного паспорта в Києві, реєстрація в Києві, оформлення внутрішнього паспорта в Києві, ВНЖ при повному нашому супроводі.

 Співпрацюючи з нашим Центром, Ви отримуєте якісно виконані послуги, легально, дешево, і в найкоротші терміни (на початку дня подаємо документи на прописку в адміністрації — ближче до обіду отримуєте назад з проставленою печаткою про реєстрацію місця проживання). Допомагаємо швидко оформити внутрішній біометричний паспорт України. Якщо необхідно, допоможемо з оформленням першого внутрішнього паспорта громадянина України. Організуємо оформлення біометричного (нового) закордонного паспорта в Києві. Якщо відсутня реєстрація — допоможемо вклеїти фото в внутрішній паспорт (під час карантину, допомагаємо вклеїти фотографію при допущені значного прострочення термінів). Підберемо підставу для заміни старого паспорта 1994 року випуску на новий незалежно від місця Вашої реєстрації. Навіть якщо у Вас немає прописки — допоможемо поміняти старий паспорт, на новий внутрішній біометричний максимально оперативно.

Чоловікам призовного віку, допомагаємо знятися з військового обліку за минулим місцем, і відповідно стати на військовий облік в новому місці — це необхідно для здійснення прописки, реєстрації місця проживання. Навіть якщо у Вас загублений військовий квиток — допоможемо з рішенням і цього питання для подальшої реєстрації за адресами нашої компанії.

 Іноземним громадянам допомагаємо з якісним оформленням (без черг і відмов) ВВНЖ і ПВНЖ, надаємо послугу прописка в Києві, якщо іноземець у відведений законом час не оформив реєстрацію — організуємо візит до органів ДМС України для вирішення ситуації, що склалася, шляхом оформлення штрафів і отримання відповідних протоколів про адміністративне порушення. Якщо іноземний громадянину потрібно продовжити термін його легального перебування понад дев'яноста днів — оформимо продовження перебування. Якщо є підстави — пропишемо в "гарну квартиру" і допоможемо подати на громадянство України. Для іноземних громадян, які згідно із законом мають право на оформлення дозволу на імміграцію в Україну — надамо нотаріально оформлений дозвіл на прописку (нотаріально оформлений дозвіл на реєстрацію) в Києві, реєстрацію за якісними адресами, і представник нашого Центру буде присутній під час подачі документів на імміграцію в органах ДМС. Надаємо допомогу іноземним громадянам з усіх питань, що виникають під час оформлення документів в Міграційній службі України.

 Наші основні принципи роботи — високий професіоналізм, найсуворіша конфіденційність, індивідуальність підходу до кожної людини, яка звернулася до нас.

 Наша головна мета — подяка і задоволеність кожного клієнта. Для досягнення цих цілей, ми маємо цінний ресурс — це наші співробітники.

 Працюючи з нами, можете сміливо розраховувати на професіоналізм наших менеджерів, високі моральні якості, щире ставлення до Вас, до проблем, з якими Ви зіткнулися, на добру пораду і всебічну допомогу.

 Клієнти, після співпраці з нами, стають нашими друзями, і потім рекомендують нас.

Замовити послугу
Замовити дзвінок