Прописка в Києві, реєстрація в Києві
RU EN
(095) 737-08-04
(067) 995-01-71
(073) 737-08-04
Прописка за пів дня, офіційно, працюємо щоденно з 9:00 до 22:00

Громадянство України

Паспорт України

  Як отримати громадянство України, все що повинен знати громадянин іноземної держави для отримання українського громадянства.

  У сучасному світовому суспільному устрої належати до громадянство будь-якої держави – це бути захищеним, адже всі країни в тій чи іншій мірі захищають кожного свого громадянина.

 Іноземцю, який живе в Україні оформлення громадянства нашої країни відразу ж дає привілеї користування як усіма свободами і правами, так і накладає "тягар" несення обов'язків, відповідно до законодавства України.

 Якщо ж іноземець прагне отримати громадянство України, він повинен приготуватися до нелегкого, розтягнутого у часі, виснажливому процесу. Наявність вагомих підстав, необхідних документів, всіх довідок – це ще не гарантує успіху розпочатої справи. Дотримати всі юридичні формальності, бюрократичні процедури, спілкування з нашими чиновниками для іноземного громадянина може виявитися непосильною справою.

З огляду на той факт, що громадянам України дали безвізовий в'їзд до ЄС, то і цінність отримання громадянства нашої країни зросла.

 Фахівці нашого Центру реєстрації в Києві проаналізують реальну можливість отримання громадянства, візьмуть потрібні довідки, оплатять всі платежі, переведуть всі необхідні документи і доведуть Вас "за руку" до отримання Громадянства України

 Вичерпна інформація для отримання громадянства України викладена в Законі України «Про громадянство України», яким і регулюються процедурні аспекти отримання громадянства України.

Нижче ми розмістили актуальний текст закону "Про громадянство України".

 

Замовити послугу
Замовити дзвінок
*Ваше ім'я:
*Ваш номер телефону: