Прописка в Києві, реєстрація в Києві
RU EN
(095) 737-08-04
(067) 995-01-71
(073) 737-08-04
Прописка за пів дня, офіційно, працюємо щоденно з 9:00 до 22:00

Вид на проживання в Україні

Вид на проживання в Україні Вид на проживання в Україні, оформлення посвідки на вид на проживання, порядок отримання, що повинен знати й враховувати іноземець, який бажає його отримати.

 ВНП в Україні - це законодавчим полем закріплене право, як громадянина  іноземної держави, так ї будь-якої особи, що немає громадянства, перебувати, проживати, вести трудову, й іншу діяльність на території України.

 Нашим Центром прописки і реєстрації пропонуються одні з найнижчих цін, у порівнянні з конкурентами, що пропонують подібні послуги. Ми працюємо відповідно до законодавства України, тому терміни оформлення ТВНП складає 10 робочих днів, а ПВНП від двох до трьох місяців.

 Менеджери Центру у Вашій присутності допоможуть Вам легально, швидко і дешево зробити реєстрацію (прописатися в Києві), зібрати потрібні документи, самі подолають усі перепони на місцях. Бюрократичні процедури - це для нас не проблема, ми сплатимо необхідні платежі й "за руку" доведемо до моменту отримання Вами довгоочікуваного ВНП в Україні.

Якщо з тих чи інших причин, іноземець вчасно не здійснив реєстрацію- швидко оформимо необхідні протоколи й зможемо сплатити штрафи, і в цей же день здійснимо необхідну реєстрацію.

 

Вид на проживання в Україні для росіян

 Відзначимо, що в сучасних умовах, ВНП в Україні для росіян (громадян Росії), незважаючи на всю складність і невизначеність політичної ситуації, оформляється за тими ж правилами.

 Громадянин будь-якої іноземної держави, який отримав на законних підставах посвідчення про ВНП в Україні, повинен в найкоротші терміни (прописатися) зареєструвати місце проживання - наша ціна за прописку (реєстрацію) Вас приємно здивує. Якщо ж змінювалося місце проживання, то необхідно перереєструватися відповідно до закону повністю регулює, як свободу пересування, так і свободу вибору місця проживання у встановлений термін до ТРИДЦЯТИ календарних днів, відлік від дати (коли розписалися) при видачі на руки в ДМС.

 

Порядок отримання дозволу на проживання в Україні

 Стисло наведемо загальний порядок отримання ВНП в Україні, хоча, як Ви розумієте, в житті все набагато складніше і довше:

  • Підготувати повний пакет необхідних документів.
  • Звернутися до територіального відділення (за місцем передбачуваної прописки) ДМС.
  • Заповнити заяву з необхідним пакетом документів.
  • Власне, отримати посвідку на постійне або тимчасове ВНП.

 Нижче наводимо основні положення законодавства щодо того, яка діє процедура отримання ВНП в Україні.

 

Замовити послугу
Замовити дзвінок
*Ваше ім'я:
*Ваш номер телефону: