Прописка в Києві, реєстрація в Києві
RU EN
(095) 737-08-04
(067) 995-01-71
(073) 737-08-04
Прописка за пів дня, офіційно, працюємо щоденно з 9:00 до 22:00

Закон про прописку або реєстрацію в Україні

Прописка в Києві штамп в паспорті Якщо Вас зацікавила (реєстрація) прописка в Києві, ви шукаєте закон про реєстрацію, прописку, в цій статті є відповіді на основні питання, що цікавлять Вас. Ми розмістили для Вас, актуальну, вичерпну інформацію.

 До кінця розвалу Союзу, прописка (реєстрація) стримувала внутрішню міграцію, можна сказати, що це був механізм тотального контролю нашої держави над громадянами. Сенс був наступний "де прописаний  там, будь ласка і живи".

 Зовсім нещодавно, знайому прописку, гордо змінила реєстрація  схожа, але багато в чому відмінна процедура. Відмінною ознакою, є не примусово - дозвільний, а повідомний характер реєстрації. З упевненістю можна сказати — що ми просто сповіщаємо державу про наше нове місце життя. Сама процедура реєстрації, суттєво скоротилася до одного дня. Але незважаючи на правильність більшості змін, на практиці, в нашому повсякденному житті, прописка потрібна, і буде вимагатися і надалі: в різних соціальних службах, при подачі необхідних документів на оформлення візи, в банківських установах, при оформленні на роботу, при отриманні медичних послуг, допомоги в державних установах, при реєстрації та перереєстрації бізнесу, для всіх операцій з нерухомістю.

 Виходячи із прийнятого закону, що регулює діяльність місцевого самоврядування (влади) і про надання адміністративних послуг за номером № 888-VIII, який був прийнятий 10.12.2015, абсолютно всієї реєстрацією відтепер займаються місцеві адміністрації, а не МВС чи Державна міграційна служба.

 З травня 2017 року, "обтяжуючу" норму, якщо необхідно прописати Вашу дитину, яка досягла 14 років, потрібно оформляти ID картку за місцем проживання в ГМС, хоча оформлення було безкоштовним, але без цього кроку прописка була неможлива — зараз ця норма скасована. Тепер можна прописувати дитину, як і раніше  за згодою обох батьків, і при наявності паспортів та свідоцтва про народження. Для інших наших громадян, які хочуть отримати нову ID картку, замість старого паспорта зразка 1994 року, вартість визначається 10% від мінімальної діючої заробітної плати. Якщо сталася втрата або пошкодження старого "синього" паспорта, знову отримати новий паперовий неможливо, видається тільки пластикова картка.

 Закон №1382-IV прийнятий 11.12.2003 року, яким затверджена свобода пересування і встановлена свобода вибору місця проживання, викладена процедура реєстрації (прописки). Якщо Вам необхідно ознайомитися з Законом про прописку або як його зараз називають, про реєстрацію в Україні, його можна знайти на електронному ресурсі ВР України. Для Вас ми розмістили цей Закон (трохи нижче).

 

Замовити послугу
Замовити дзвінок
*Ваше ім'я:
*Ваш номер телефону: