Прописка в Києві, реєстрація в Києві
RU EN
(095) 737-08-04
(067) 995-01-71
(073) 737-08-04
Прописка за пів дня, офіційно, працюємо щоденно з 9:00 до 22:00

Про нас

Центр прописки (реєстрації) в Києві Наш центр прописки і реєстрації Києва надає послугу прописка в місті Києві, оформлення виду на проживання, забезпечуючи повний супровід клієнта.

 Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте якісно виконані послуги в найкоротші терміни (в першій половині дня подали документи на прописку в адміністрацію  після обіду отримали назад з вже проставленою печаткою), за найнижчою ціною і абсолютно легально. Організуємо оформлення біометричного закордонного паспорта. Допоможемо з вклейкою фото в паспорт, при відсутності реєстрації. Зробимо обмін старого паспорту 1994 року випуску на новий.

 Для іноземних громадян окрім оформлення ВНЖ, і послуги прописка в Києві, якщо вчасно не прописалися  організуємо оформлення протоколів і сплату необхідних штрафів в ДМС, якщо пройшло більше дев'яносто днів і іноземець не виїхав за межі нашої країни  оформимо подовження перебування, "якісно" подаємо на громадянство України.

 Наші основні принципи роботи — індивідуальність підходу до кожної людини, яка звернулася до нас і найсуворіша конфіденційність.

 Наша головна мета — задоволеність і подяка кожного клієнта. Для досягнення цієї мети, ми маємо цінний ресурс — це команда.

 Працюючи з нами, можете сміливо розраховувати на професіоналізм наших менеджерів, високі моральні якості, щире ставлення до Вас, до проблем, з якими Ви зіткнулися, добру пораду і всебічну допомогу.

 Клієнти, після співпраці з нами стають нашими друзями, і охоче рекомендують нас.

Замовити послугу
Замовити дзвінок
*Ваше ім'я:
*Ваш номер телефону: